İrfan Akkaya liderliğinde Kent Ormanı'nda yürüdük

ÇOCUKLARIMIZIN AYAK İZİNİN PEŞİNDE

Bugün BBOM Eskişehir Eğitim Kooperatifi olarak çok güzel, keyifli ve verimli bir deneyim yaşadık. Sevgili gönüllümüz, canımız İrfan Akkaya liderliğinde Kent Ormanı'nda yürüdük. Sevgili İrfan bütün bir yıl boyunca her hafta çocuklarımızla ormanda bu yürüyüşleri gerçekleştirerek onların doğayla arasındaki bağı kurmasına, güçlendirmesine destek oldu. Bu sefer de biz ebeveynlerin, çocuklarının her hafta gittikleri ormanda yürüyerek aynı duyguları yaşamasına vesile oldu.
Yürürken bir taraftan doğayı dinledik, kuş cıvıltılarını, ağaçların hışırtısını, ılık ılık esen yelin tenimize dokunuşunu... Bir taraftan bütün sene boyunca buraya gelen çocuklarımız gözümüzde canlandı. Doğayı keşfedişlerini, birbirleriyle dayanışmalarını, yaptıkları sohbetleri, en büyük en öğretici olan doğadan, tüm canlılardan öğrendiklerini...
Tüm bu güzelliklerle beraber, sevgili İrfan'la tüm bu süreci değerlendirmek, önümüzdeki senelerde bu deneyimleri devam ettirerek üzerine başka neler katabileceğimizi konuşmak, çocukların ve tabi ki biz ebeveynlerin de doğayla daha fazla vakit geçirmek ve daha fazla bağ kurmasını sağlamak için kafa yormak temiz havada, büyük öğreticinin kucağında bize çok iyi geldi.
Sevgili İrfan, iyi ki varsın 🙏. Doğayla, doğanın içinde daha çok etkinlikte, daha çok birlikte olmak dileğiyle..
#baskabirokulmumkun
#baskabirokulmumkuneskisehir
#bbomeskisehir
#ucanbisiklet
#dogayuruyusu
#dogadaogreniyorum

@ Kent Orman